رفتن به بالا
تلفن (10 خط) : 021-88221608

دستگاه سنگ شکن LMA ساخت کمپانی Cook سوییسدستگاه سنگ شکن LMA ساخت کمپانی Cook سوییس

تماس بگیرید

دسته:

توضیحات محصول

1.      سادگی و جمع و جور بودن و راحتی شگفت انگیز دستگاه خوش دست و 500 گرمی LMA ،تصور شما را از سنگ شکن های چند طبقه و پیچیده با کانکشنهای متعدد و وزن 70-200 کیلو گرمی  کاملا دگرگون می نماید و شما را به دنیای جدید تکنولوژی در قرن 21 وارد می نماید.

2.      برای حمل و نقل این دستگاه از کیف حمل کوچک و بسیار شیک و مخصوص آن استفاده نمایید و به هر کجا که میل دارید ،به مطب یا کلینیک منتقل کنید.

3.      هیچگاه نگران قدرت ویرانگر 29 bar نیرویی نباشید که در انتهایProbe خواهید داشت حتی در صورت برخورد با بافت بدن کوچکترین آسیبی به بیمار شما نخواهد رساند. اگر باور نمی کنید  روی دست خود امتحان کنید ؟! ولی مواظب سنگ های خارا باشید چون به آنها رحم نمی کند.

4.      دیگر با دیدن سنگ های بزرگ نگران طولانی شدن زمان عمل نخواهید بود و برای رساندن Probe دستگاه LMA به آن و  متلاشی شدن آن در نخستین شلیک لحظه شماری می کنید. فکر می کنید چند ضربه (شلیک) لازم دارید ؟200 ضربه یا 300 ضربه ! ؟ مطمئن باشید برای هر سنگ نهایتا 4 الی 10 ضربه بیشتر لازم ندارید. پس به متخصص بیهوشی حتما یاد آوری کنید 20 دقیقه کافیست ! شفافیت محیط پس از خرد شدن سنگ چیزیست که به آن  احتیاج دارید.

5.      دستگاه فوق آنقدر محکم و مقاوم  است که کمپانی سازنده بــدنه آن را مادام العمر گارانتی کرده و در اثر افتادن یا ضربه خوردن هیچ اتفاقی برای آن نمی افتد.

6.      شما برای کار کردن با این دستگاه و آماده کردن آن برای عمل ، تنها به یک کپسول مصرفی کوچک (5cm )  گاز CO2 که 20 عدد همراه دستگاه ارائه می گردد نیاز دارید و جالبتر اینکه قیمت آن تنها 000/15 تومان می باشد  و هر کپسول به تعداد حد اقل 80 ضربه با توان یکسان برای شما تولید خواهید کرد. کل دستگاه قابل  Autoclave شدن بوده و البته      می توانید از سایدکس هم برای استریل کردن آن استفاده کنید. 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دستگاه سنگ شکن LMA ساخت کمپانی Cook سوییس”